انتصاب نماینده ولی فقیه در استان کردستان

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی جناب حجت‌الاسلام آقای حاج سیدمحمد حسینی شاهرودی را به سمت نماینده خود در استان کردستان و مسئول مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور منصوب کردند. متن حکم به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
جناب حجت‌الاسلام آقای حاج سید محمّد حسینی شاهرودی دامت توفیقاته
اکنون که جناب حجت الاسلام آقای حاج سیّدموسی موسوی در سنگر دیگری مشغول به خدمت شده اند، ضمن تشکر از ایشان که در سالهای طولانی بار سنگین مسئولیت را بر دوش داشته و خدمات کم نظیر خود را شجاعانه و همراه با بردباری و حکمت به انجام رسانیده اند، جنابعالی را به سمت نماینده خود در استان کردستان و مسئول مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور منصوب می کنم.
ایمان عمیق به اسلام و وفاداری جوانمردانه و فداکارانه به ایران و نظام جمهوری اسلامی و عشق به اهل بیت علیهم السلام از جمله صفات برجسته یی است که مردم شریف کردستان در دوران های گوناگون بدان شناخته شده اند. دوران سخت جنگ تحمیلی و تهاجم گروههای ضدانقلاب، میدان آزمون افتخارآمیزی برای آن مردم غیور و مؤمن و علمای مبارز و نجیب آن دیار بود. امیدوارم با توفیق الهی، جناب عالی که بحمدالله به زیور علم و عمل آراسته و از درایت و روحیه ی ابتکار برخوردار می باشید، از عهده ی کلیه ی امور شرعی، اجتماعی و سیاسی که مربوط به نمایندگان ولی فقیه است، به خوبی برآیید و نسبت به علمای محترم محلی و بخصوص مدارس علمیه و مراکز دینی و تبلیغی اهل سنّت و شیعه کمال رعایت را مبذول دارید و با هدایت فعالیتهای دینی، فرهنگی و اجتماعی و هماهنگ ساختن نهادهای مسئول در رفع نیازمندیهای مذهبی و مشکلات اساسی و دینی اهالی آن سامان موفق باشید.
بدیهی است که کلیه ی دستگاههای مسئول در آن استان و کشور موظف اند جنابعالی را در انجام این مسئولیت کمک و همکاری نمایند.
سیدعلی خامنه‌ای
۱۲/دی/۱۳۸۹

نوشته شده توسط در تاریخ چهارشنبه, 5th ژانویه 2011 | ۶۱۵بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.