در بیانیه امت واحده مطرح شد:به جای تعطیلی سفارت اردن پادشان خائن آن را دعوت می‌کنید؟!

در بیانیه امت واحده مطرح شد:
به جای تعطیلی سفارت اردن پادشان خائن آن را دعوت می‌کنید؟!

سه‌شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۸:۳۸

در شرایطی که مردمان کشورهای منطقه به پا خاسته اند و یکی از دلایل قیام اسلامی علیه دیکتاتورهای دست نشانده آنها، داشتن روابط حسنه با اسرائیلی‌ها می‌باشد مطلع شدیم که قرار است پادشاه خائن و روسیاه اردن به کشور عزیزمان ایران بیاید. علاوه بر آنکه خاستگاه و علل این حرکت کاملا مشکوک بوده و در جهت ضربه زدن به انقلابات فعلی توصیف می‌شود، لکه ننگی برای سیاست خارجی دولت مستقر بوده و از همه مهمتر، خیانت به آرمان انقلاب و خونهای به ناحق ریخته شده فلسطینیان است.

به علاوه، در شرایطی که فلسطینی‌ها، در خلاف جهت مذاکرات محمود عباس و عبدالله اردنی خائن، قصد بازگشت به کشور خودشان را گرفته‌اند و قرار است در نیمه ماه می، از سراسر جهان به سوی مرزهای فلسطین اشغالی حرکت کنند مشخص نیست که چرا باید چنین اقدام خطرناکی صورت بپذیرد!

دولت مردان به جای آنکه به تعطیلی سفارت اردن مبادرت ورزند و همراه و همدل به مردمان منطقه و در اعتراض به خیانتهای قذافی و عباس و عبدالله و… با آنها قطع رابطه کنند، با چه استدلالی به دعوت این لکه های ننگ بشریت می‌پردازند؟

بی شک جوانان انقلابی ایران زمین اجازه چنین اقداماتی را نمی‌دهند و در صورت وقوع چنین رخدادی، خود به فتح این لانه جاسوسی دوم خواهند پرداخت. ان شاء الله

اتحادیه بین المللی امت واحده

منبع : امت واحده

نوشته شده توسط در تاریخ سه‌شنبه, 15th مارس 2011 | ۸۰۱بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.