سوپروایزر بیمارستان محل بستری خلیلی در گفت‌وگو با فارس:
خلیلی طلبه مضروب از عمل جراحی با دستگاه نفس می‌کشد

خبرگزاری فارس: سوپروایزر بیمارستان محل بستری با اشاره به وضعیت کنونی علی خلیلی طلبه مضروب و ناهی از منکر که بیهوش است، گفت: این طلبه پس از عمل جراحی هم‌اینک با دستگاه تنفس می‌کند.

سوپروایزر بیمارستان محل بستری علی خلیلی طلبه مضروب در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، اظهار داشت: این طلبه که از محل گردن مجروح شده بود پس از عمل جراحی که در ساعت ۸ صبح امروز یک‌شنبه ۲۶ تیر صورت پذیرفت، هم‌اینک با دستگاه تنفس می‌کند.

وی افزود: وضعیت کنونی این طلبه در حال حاضر خوب است ولی وضعیت نهایی وی به دلیل اینکه بیهوش بوده و با دستگاه تنفس می‌کند، ۲۴ ساعت آینده معلوم و اعلام می‌شود.

به گزارش فارس، نیمه‌ شب گذشته راکبان یک خودروی پراید قصد آزار و اذیت چند خانم جوان با ظاهر و پوشش معمولی در چهارراه سیدالشهدا واقع در بلوار پروین (تهران‌پارس) را داشتند که با اعتراض چند نفر از جوانان محل که از هیئت عازم منزل بودند، درگیری آغاز شد.

در جریان این درگیری، یک طلبه جوان که به همراه دو نوجوان به رفتار ناشایست راکبان خودروی پراید و موتورسیکلتی که همراه آنها بود، اعتراض کرد، از سوی یکی از راکبان پراید و از ناحیه شاهرگ گردن مورد اصابت چاقو قرار گرفت.

گفتنی است این طلبه جوان که در حوزه علمیه ازگل مشغول تحصیل است از مراسم جشن نیمه شعبان به سمت منزل راهی بود و می‌خواست که ۲ نفر از دانش‌آموزان نوجوان را تا خانه‌هایشان همراهی کند.

نوشته شده توسط در تاریخ دوشنبه, 18th جولای 2011 | ۸۳۳بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.